Sitio Toatoa Βίλα
| Wi-Fi | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Αθλητικές δραστηριότητες Τραπέζια για Μπιλιάρδο |
| Χώρος για μη καπνιστές Δωμάτια μη καπνιστών | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Sitio Toatoa Βίλα Matias Barbosa με 1 υπνοδωμάτιο μπορεί να φιλοξενήσει έως 10 άτομα και προσφέρει στους επισκέπτες τη δυνατότητα να ασχοληθούν με μπιλιάρδο.
Από τη βίλα με 2 μπάνια οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν τη θέα στον κήπο. Η παραθεριστική κατοικία έχει μπάνιο με ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.
Υπάρχει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο. Μια από τις επιλογές για φαγητό είναι Bar do Peixe II που σερβίρει πιάτα βραζιλιάνικης κουζίνας και βρίσκεται σε απόσταση 13 λεπτών με τα πόδια.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Ponte do Arco768 χλμ.
- Nossa Senhora do Rosário Chapel1109 χλμ.
- Labirinto de Tuneis1178 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Ζουίζ Ντε Φόρα Αεροδρόμιο21 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωμάτια μη καπνιστών
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Ομπρέλες θαλάσσης
- Κήπος
- Παροχές BBQ
- Τραπέζια για Μπιλιάρδο
Στο δωμάτιο
- Ταράτσα
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
- Επιτραπέζια παιχνίδια
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η Sitio Toatoa Βίλα;
Οι πελάτες της η Sitio Toatoa Βίλα μπορούν να παρκάρουν σε δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο μακριά είναι το Ζουίζ Ντε Φόρα από η Sitio Toatoa Βίλα;
Η Sitio Toatoa Βίλα απέχει 25 χλμ. από το Ζουίζ Ντε Φόρα. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Sitio Toatoa Βίλα;
Το κόστος διαμονής σε η Sitio Toatoa Βίλα αποτελεί 33$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Η βίλα διαθέτει πισίνα;
Ναι, οι πελάτες της η βίλα θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε παραθεριστική κατοικία;
Οι πελάτες της παραθεριστική κατοικία είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.